Ozan Vural HakkındaOzan Vural, İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. ABD'de, New York Üniversitesi’nden Digital Marketing Strategy & Execution sertifikası aldı.

Hollanda'nın dünyaca ünlü tarım bilimleri odaklı Wageningen Üniversitesi & Araştırma Merkezi’nden The Science Of Beer Sertifikası'nı, İskoç Edinburgh Whisky Academy sertifikasını ve Université Catholique de Louvain The Science Of Beer sertifikasını aldı. 

Milliyet ve Vatan gazeteleri dijitalde uzun yıllar life-style bölümlerini yönetti.

Türkiye’de ilk defa düzenlenen Dünya Viski Günü organizatörleri arasında yer aldı.

Halen viski ve bira üzerine kültür eğitimleri veriyor, viski eğitmenliği yanı sıra Beykent Üniversitesi Gastronomi Bölümü'nde konuk eğitmen olarak Maltın Yolculuğu dersini veriyor, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği'nde harmanlama sanatı ve malt viski üzerine eğitim veriyor ve çeşitli yaratıcılık konferanslarında kültür üzerine konuşmacılık yapıyor, sevdiği kültürülere dair tecrübelerini paylaşıp insanların mutlululuk yolculuklarına katkı sağlamaya çalışıyor, çeşitli basılı dergi ve dijital mecralara yazılar yazıyor. İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümü lisans eğitimine devam ediyor.

Kurumsal viski & bira etkinlikleri, konuşmacılık ve genel iletişim için [email protected] ve [email protected] e-posta adreslerini kullanabilirsiniz.
 
2023 © ViskiGurme